Lajmet e fundit

Ja video e ndërhyrjes së policisë. Studentët: Na dhunuan (Video)

Një video amatore tregon momentet e ndërhyrjes së policisë në ambj...

Qeveria duhet të ikë, që populli të mbetet

Kosova, po ballafaqohet me krizën më të madhe ekonomike dhe social...

Kusari:Opozita po synon marrjen e pushtetit me protesta

Kryetarja e Gjakovës, Mimoza Kusari, ka thënë se partitë opozitare...

Mustafa: S’ka çështje që nuk mund të zgjidhet

Kryeministri Isa Mustafa, duke iu përgjigjur ultimatumeve të parti...

Top Lajme

Pija e “mrekullisë” që vdes qelizat e kancerit dhe shëron trupin tonë nga një sërë sëmundjesh të tjera!

Qarkullon prej shumë kohësh, por është bërë publike dhe ka marrë përmasa të...

Nju Jorku merr vendim t’i mbyllë shkollat për Bajram

Aktivistët myslimanë në SHBA shprehën kënaqësinë e tyre pasi Nju Jorku mori vendim...

Serbët mundohen t'i hakmerrën: Rama e pranon se Kosova është Serbi!

Mediat serbe, apo më sakt gazeta e kryeministrit serb Aleksandër Vuçiq, 'Informer', është...

Vrasja e 'grabitësve, hije dyshim mbi ngjarjen

Një ditë pas vrasjes së dyfishtë në zonën e Selitës, policia është rikthyer...

Identifikohu